کاندوم خاردار
کاندوم خاردار
ژل زناشویی
ژل زناشویی
کاندوم تحریک کننده
کاندوم شیاردار
اسپرس تاخیری
اسپری تاخیری
کاندوم تاخیری
کاندوم تاخیری
کاندوم نازک
کاندوم نازک

کاندوم روان کننده

یکی از فاکتورهای که در حین رابطه از اهمیت زیادی برخوردار است، افزایش لذت جنسی زوجین و تا حد ممکن رابطه‌ای بدون درد برای بانوان است. با توجه به پوزیشن‌های مختلف، انواع ژل، انواع اسپری و  دیگر مواد، جهت رابطه ای بدور از درد و سرشار از لذت در رابطه جنسی استفاده می‌شود.  یکی از کارهایی که بسیار ساده هم هست و باعث افزایش میل جنسی و رسیدن به اوج لذت جنسی می‌شود و شور و حال جدیدی را نسبت به رابطه‌های قبل ایجاد می‌کند و باعث تحریک کنندگی بیشتر زوجین می‌شود؛ خرید کاندوم روان کننده و استفاده از آن است، چرا که کیفیت بالا و روان کنندگی که دارد باعث می‌شود که مقاربت با حس و حال بیشتری انجام شود و در نهایت زوجین رضایت مندی و لذت بیشتری را از رابطه خود داشته باشند.  با ما تا انتها همراه شوید تا از قیمت کاندوم روان کننده و نحوه خرید اینترنتی کاندوم روان کننده از سایت خجالت نکش و اطلاعات جامعی درباره این محصول را کسب کنید.

آشنایی با کاندوم روان کننده

در ابتدا به توضیح کاندوم روان کننده می‌پردازیم کاندوم روان کننده از جمله کاندوم‌های موجود در بازار است که روی سطح خود آغشته به روان کننده لوبریکانت است و باعث می‌شود که در روابطی که به دلیل تنگی واژن، خشکی واژن، بزرگ بودن آلت تناسلی مردانه و یا موارد دیگری که باعث دردناک بودن روابط زناشویی می‌شود را از بین ببرد.

روان کننده لوبریکانت در سه حالت موجود است: یکی لوبریکانت بر پایه آب، دوم لوبریکانت بر پایه سیلیکون و سوم لوبریکانت بر پایه روغن را می‌توان اشاره کرد. با خرید کاندوم روان کننده، کاندوم روان کننده همراه با لوبریکانت بر پایه آب را خواهید داشت، که با روان کنندگی بالایی که این محصول دارد نیاز شما را برای لذت بردن بیشتر و نداشتن درد بر طرف خواهد کرد.

البته لازم به ذکر است اگر زمان رابطه طولانی شد و نیاز به استفاده از روان کننده بیشتر داشتید از روان‌ کننده لوبریکانت بر پایه روغن استفاده نکنید، چرا که باعث فاسد شدن و پارگی کاندوم روان کننده خواهد شد.

در صورت نیاز به شارژر مجدد روان کننده از لوبریکانت بر پایه آب استفاده کنید. البته این موضوع بیشتر برای روابط مقعدی به دلیل خشکی بیش از حد مقعد اتفاق می‌افتد که با تهیه ژل لوبریکانت بر پایه آب این مشکل برطرف خواهد شد.

مزایای کاندوم روان کننده

با خرید کاندوم روان کننده از سایت خجالت نکش و استفاده از آن برای بانوان از مقاربت دردناک و آسیب به بافت واژن پیشگیری می‌نماید.

البته به صورت طبیعی ناحیه تناسلی بانوان مرطوب است و در صورت تحریک شدن بانوان ترشحات غدد بارتولین و مایعات دهانه رحم به مرطوب شدن بیشتر مهبل بانوان و روان شدن آن کمک شایانی می‌کند. با مرطوب شدن مهبل بانوان، رابطه جنسی از لذت و راحتی بیشتر برخوردار می‌شود.

در برخی مواقع به دلایلی همچون عوارض دارو، مشکلات عصبی، تغییرات هورمونی، افزایش سن، یائسگی و… باعث خشکی واژن شده و مقاربت برای زنان دردناک و غیرقابل تحمل می‌شود و در نهایت باعث کم تر شدن رابطه جنسی می‌شود که در این شرایط برای نرم شدن واژن، تقویت برانگیختگی و کاهش اصطکاک در حین دخول می‌توان با خرید کاندوم روان کننده این مشکل را برطرف کرد.

از جمله مزایای این محصول می‌توان به در دسترس بودن و پایین بودن قیمت کاندوم روان کننده نسبت به روش‌های دیگر برای روان کردن مقاربت اشاره کرد. همچنین در زمانی که خارش یا درد واژن وجود دارد با استفاده از خرید کاندوم روان کننده این موضوع حل می‌شود.

با خرید اینترنتی کاندوم روان کننده می‌توان برای بانوانی که از خشکی واژن در اثر یائسگی یا عوارض جانبی دارو رنج می‌برند استفاده کرد و دخولی نرم و روان را تجربه نمایند.

از مزایای خرید کاندوم روان کننده می‌توان در شرایطی که مهبل بانوان دچار خشکی موقت در اثر تغییرات هورمونی ناشی از دوران حاملگی یا پس از زایمان بهره گرفت و برای پایین آمدن آسیب به اندام جنسی زنانه از کاندوم روان کننده استفاده کرد.

از مزایای خرید کاندوم روان کننده می‌توان به آغشته بودن به روان کننده لوبریکانت اشاره کرد، چرا که با چرب بودن سطح کاندوم از پارگی کاندوم جلوگیری می‌شود و به همین خاطر از امنیت بالاتری نسبت به سایر مدل‌های کاندوم برخوردار است.

نکاتی برای خرید و استفاده از کاندوم روان کننده

در هنگام خرید کاندوم روان کننده به بسته بندی محصول توجه کنید که پاره یا باد نکرده باشد و برای باز کردن کاندوم از وسایل نوک تیز مانند سوزن و قیچی یا ناخن استفاده نکنید، چرا که باعث آسیب به سطح خارجی کاندوم می‌شود.

در هنگام خرید کاندوم روان کننده به تاریخ انقضای درج شده روی بسته توجه نمایید و در صورت نداشتن تاریخ انقضا از خرید کاندوم روان کننده خودداری کنید.

پس از استفاده از کاندوم روان کننده آن را داخل یک دستمال کاغذی پیچیده و در داخل سطل زباله بیندازید.

در هنگام استفاده از کاندوم روان کننده در صورت نیاز بیشتر به ماده روان کننده از وازلین یا روغن برای لیز کردن کاندوم استفاده ننماید، چرا باعث آسیب رساندن به کاندوم می‌شود.

مزایای قیمت و خرید اینترنتی کاندوم روان کننده

با خرید اینترنتی کاندوم روان کننده از سایت خجالت نکش، می‌توان به مقایسه قیمت کاندوم روان کننده با سایر مدل‌ها و برندهای دیگر بپردازید. همچنین برای افرادی که به‌ خاطر شرم و حیا نمی‌توانند به داروخانه برای خرید کاندوم روان کننده مراجعه کنند. به راحتی می‌توانند با خرید اینترنتی کاندوم روان کننده از سایت خجالت نکش محصول خود را درب منزل از طریق پست تحویل بگیرند.

برای خرید درست و ایمن می‌توانید بر اساس شرایط خود همچون اندازه آلت، شرایط فیزیکی شریک جنسی، نوع، جنس کاندوم و… از طریق خرید اینترنتی کاندوم روان کننده از سایت خجالت نکش اقدام کنید.

خرید کاندوم روان کننده با بسته بندی محرمانه

با خرید اینترنتی کاندوم روان کننده از سایت خجالت نکش محصول را در بسته بندی غیر شفاف که محتویات آن قابل مشاهده نیست و علاوه بر غیر شفاف بودن نحوه بسته بندی کاندوم روان کننده باید از مقاومت بالایی نیز برخوردار باشد تا در صورت بروز هر اتفاقی دچار خرابی و پارگی نباشد.