کد تخفیف 19 هزارتومنی خرید اول از فروشگاه اینترنتی خجالت نکش kharidaval

منو

درباره خجالت نکش

فروشگاه اینترنتی خجالت نکش با هدف ارائه خدمات به سراسر ایران، پاییز ۹۶ در تهران متولد شد.

 تیم ما با دو نفر شروع به کار کرد و در حال حاضر با ۱۰ نفر به فعالیت می پردازه. در حال حاضر بیش از 1000 محصول متنوع در حوزه بهداشت جنسی مثل کاندوم، کاندوم خاردار و کاندوم تاخیری، اسپری تاخیری و یا لوازمی مثل لوازم اصلاح مو، بهداشت بانوان، کیت تست بارداری و محصولات بسیار دیگه ای رو، روی سایت به نمایش گذاشته شده تا شما بتونید به راحتی دربارشون بخونید و با هم مقایسه‌شون کنید و با آگاهی کامل خریدتون رو انجام بدید. بیش از 17 برند معتبر تولید کننده کالاهای بهداشت شخصی با خجالت نکش همکاری میکنن. 

در پایان زمستان سال 1401، خجالت نکش میزبان بیش از 14000 مشتری بود که اتفاق بزرگی رو برای ما رقم زد و از این بابت خوشحالیم. این عدد نشون میده که ما سازمانی کوچک با جامعه ای بزرگ از مشتریان هستیم. همچنین مسیر خرید محصولات، کوتاه، راحت و ساده طراحی شده تا در سریع ترین زمان خرید شما ثبت و در کوتاه ترین مدت به دست شما برسه.

اصول رهبری

اصول رهبری ما چیزی فراتر از دیوارکوب های الهام بخش است. این 16 اصل، هر روز بحث ها و تصمیمات ما را هدایت می کند.

موقعیت های ما

در حالی که مواضع ما به دقت مورد بررسی قرار می گیرد و عمیقاً حفظ می شود، فضای زیادی برای بحث سالم و نظرات متفاوت وجود دارد. ما امیدواریم که شفاف بودن در مورد مواضع ما مفید باشد.

سیاست عمومی

ما با سیاستگذاران در مورد طیف وسیعی از موضوعاتی که برای مشتریان و کارمندان ما مهم است، تعامل داریم. درباره نظرات ما در مورد مسائل جاری سیاست بیشتر بیاموزید.

جوایز و تقدیر

ما مفتخریم که به خاطر کاری که هر روز از طرف مشتریان، کارمندان و جوامع خود انجام می دهیم، مورد تقدیر قرار می گیریم.

ذهنیت “روز اول” خجالت نکش رویکرد ما برای انجام هر کاری با انرژی و روحیه کارآفرینی یک سازمان جدید در روز اول آن است.

تلاش برای به دست آوردن و حفظ اعتماد مشتریان، بزرگترین محرک رویکرد روز اول خجالت نکش است. فرآیند تصمیم‌گیری خجالت نکش که از کارمندان می‌خواهد بررسی کنند که آیا یک اقدام یک دری یک طرفه است – نتیجه‌ای و تقریباً غیرقابل برگشت – یا یک دری دو طرفه است که به راحتی می‌توان مسیر را تغییر داد و به عقب برگشت. از طریق نامه های سالانه ما به سهامداران از سال 1396 تا امروز، اطلاعات بیشتری در مورد اینکه ما چه کسی هستیم، بیابید .

چگونه خجالت نکش به کارمندان کمک می کند تا بیشتر یاد بگیرند و کسب درآمد کنند

خجالت نکش زمانی بهترین عملکرد خود را ارائه می دهد که کارکنان بتوانند کار کنند، یاد بگیرند و نردبان اقتصادی شرکت را بالا ببرند. این فرصت با مزایای اساسی ما آغاز می شود: حقوق خوب، مراقبت های بهداشتی در روز اول، و حداکثر 20 هفته مرخصی با حقوق برای والدین جدید. از آنجا، کارکنان می توانند بهترین مسیر را برای رشد خود انتخاب کنند.

چگونه وسمه به کارمندان کمک می کند تا بیشتر یاد بگیرند و کسب درآمد کنند

وسمه زمانی بهترین عملکرد خود را ارائه می دهد که کارکنان بتوانند کار کنند، یاد بگیرند و نردبان اقتصادی شرکت را بالا ببرند. این فرصت با مزایای اساسی ما آغاز می شود: حقوق خوب، مراقبت های بهداشتی در روز اول، و حداکثر 20 هفته مرخصی با حقوق برای والدین جدید. از آنجا، کارکنان می توانند بهترین مسیر را برای رشد خود انتخاب کنند.

کالاهایی که دیده ایید
فیلتر بر اساس شهر محصول
خجالت نکش
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
خجالت نکش