تنوعی با کیفیت

فروشگاه ما دارای متنوع ترین کالا های با کیفیت بهداشت جنسی است

آسان سفارش دهید ، سریع تحویل بگیرید

شما میتوانید در فروشگاه اینترنتی ما به راحتی و آسانی سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن سفارشتون رو تحویل بگیرید

ما که هستیم؟

هدف ما ، توجه به نیاز زوج ها در خرید محصولات بهداشتی نظیر کاندوم ، انواع ژل و اسپری ، موبر و… با در نظر گرفتن این نکته که اکثر افراد برای تهیه برخی محصولات جنسی به صورت حضوری راحت نیستند ، ایجاد پل ارتباطی میان تامین کنندگان و مصرف کنندگان این محصولات است.

خجالت نکش” همواره در تلاش است تا بهترین کیفیت ممکن در بازار را با منطقی ترین قیمت در سریع ترین زمان به صورت آنلاین در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار بدهد و در حال حاضر تمرکز اصلی سایت ایجاد بستری مناسب برای خرید محصولات بهداشتی نظیر کاندوم، انواع ژل و اسپری، موبر و… می باشد.

ما محصولات را به صورت کاملا محرمانه به دست مشتری می رسانیم و حتی مشتری میتواند تعیین کند که پیک (که از محتویات بسته اطلاع ندارد) پس از رسیدن به محل، با خود مشتری تماس بگیرد تا او برای تحویل گرفتن بسته اقدام نماید.در حال حاضر مشتریان ما در سطح استان های تهران ، مازندران (تنکابن ، رامسر ، متل قو ) می توانند سفارش خود را حداکثر ظرف یک ساعت تحویل بگیرند. ارسال با پیک برای خریدهای بالای “۶۰” هزارتومان رایگان میباشد. مشتریان ما در سایر استان ها می توانند با خرید پستی محصولات ما را سفارش بدهند. ما در تلاشیم که در آینده ای نزدیک ، سرویس تحویل رایگان با پیک را در سایر استان ها نیز راه اندازی کنیم.

ما در سال ۹۷ با شعار ،

سفارش بده ، خجالت نکش !

با نیروی جوان و فعال با فضایی نو در فروش اینترنتی شروع به کار کرده ایم.

اهداف ما

  1. رضایت مشتری در خرید
  2. محصولات اورجینال و باکیفیت
  3. محرمانگی سفارش
  4. راحتی در خرید مشتری
  5. بهترین قیمت بازار

بازگشت به بالا